VEFA EMLAK

HABERLER

18 Aralık 2017 / 15:29

Yüksek Kalite Evinizin Her Köşesinde...Tüm beyaz eşyası mevcuttur (Bulaşık makinesi, Fırım, Set üstü ocak, Aspiratör,Klima, Çamaşır makinese, Ç.Kurutma makinesi).

Site geneli ile daire içerisinde 1. sınıf imalat ve malzeme kulanılmaktadır.

Site içerisinde bulunan tüm binaların giriş katları Market, dükkanlar ve kreş olarak kullanılacaktır.

Duvarlar 1. sınıf duvar kağıdı ile kaplanmıştır.

Toplu konut alanında bulunmaktadır.

Cami, Sağlık binası, Okul, Otobüs durağı,Marketler, Belediye parkı, Halkpazarı, Meydan dükkanları ve Cafelere çok yakındır.

Proje konum olarak değer kazanacak bir projedir.

Kanal İstanbul yürüme mesafesinde olup, 3. Çevre yolu 5 dakika, 3.Havaalanı 10 dakika mesafededir.

Yeni İstanbul’un Modern Yüzü

Arnavutköy sınırları içerisinde yer alan Hadımköy VEFA Konutları;Arnavutköy Yönetim Merkezi adı altında birleşen Hükümet Konağı’na, Belediye Hizmetve Meclisi’ne, Kültürel ve sosyal merkezlere, park ve ticaret alanlarına,Hadımköy Yaşam ve Kültür Merkezine, 3.Havaalanı’na, 3. Köprü Yolu’na ve Kanalİstanbul Projesine komşu olacak.

Modern Bir Yaşam Alanı

Hadımköy VEFA Konutları, hayatı keyfe dönüştüren tüm detayları bir aradainşa ediliyor. Modern teknolojinin son yenilikleriyle donatılan evinizin yanısıra; süs havuzları, çocuk oyun alanları ve rengârenk peyzaj düzeniyle, bugünekadar hep düşlediğiniz hayat şimdi sizi bekliyor. Burada çocuklarınız dilediğigibi koşup oynarken siz de ayrıcalıklarla donatılmış bir yaşam merkezininkeyfini çıkaracaksınız.

Yüksek Kalite, Evinizin Her Köşesinde

Mutfağınızdan banyonuza, kapılardan parkelere kadar yeni evinizin herköşesi, teknolojinin getirdiği son yeniliklerle donatıldı. Daireler, işçiliğive kalitesiyle size özlediğiniz konforu sağlıyor.

Yeni Hayatınız 7/24 Güvende

7/24 profesyonel güvenlik hizmeti, kontrollü araç ve yaya giriş-çıkışı, dışortamlardan gelebilecek tehlikelere karşı dış çevre duvarları ile hayatınızgece gündüz güven altında olacak.

Ayrıcalıklı Bir “Yaşam”

35.000 m2 içerisinde yer alan Hadımköy VEFA Konutları, 112 adet 3+1 konutve 589 adet 2+1 konut olarak inşa ediliyor. Akpınar Sanayi Bölgesi’ne, TOKİ veKİPTAŞ konutlarına komşu olan HAdımköy Vefa Konutları; ticaret alanlarını veyaşam alanlarını bir arada bulunduruyor.

Hadımköy VEFA Konutları’nın statik, elektrik, tesisat, ısı ve imalatları Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş nin müşavirliği ve kontrolörlüğünde yapılıyor.

Eve buzdolabı hariç Arçelik marka beyaz eşyalar dahil.